Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпатті біда з шкільною освітою – область «лідирує» за кількістю випускників, що провалили ЗНО

17 липня 2014 р., 17:38

У випускників закарпатських шкіл найвищий відсоток абітурієнтів, які не набрали 124 бали

Результати Зовнішнього незалежного опитування (ЗНО) в 2013 показали, що Закарпаття є «лідером» серед регіонів України за кількістю випускників шкіл (в % від загальної кількості абітурієнтів, що прийняли участь в ЗНО), які не змогли набрати мінімальні 124 бали, що необхідні для участі в конкурсному відборі при вступі до вищих навчальних закладів України. Так, із математики, української мови, історії України, біології, хімії, німецької мови у випускників закарпатських шкіл найвищий відсоток абітурієнтів, які не набрали 124 бали. Та і з усіх інших предметів показники закарпатців гірші за загальнодержавні. Тобто, Закарпаття має загалом «лідерство» в Україні за кількістю випускників, які провалили ЗНО.

Відомі науковці, митці, представники громадськості, випускники закарпатських шкіл минулих років, звернулись у відкритому листі до обласної влади з пропозицією фахово проаналізувати результати ЗНО в Закарпатській області.

У п’ятницю, 18 липня, о 12.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція на тему: «Відкритий лист випускників закарпатських шкіл до регіональної влади».

Детальніше про цілі звернення та власне бачення проблеми розкажуть підписанти відкритого листа:

- Степан Поп, професор, декан географічного факультету УжНУ;

- Сергій Федака, професор УжНУ;

- Володимир Мерцин, керівник видавничого проекту «Закарпаття автентичне».
Редакція 17.07.2014 19:26 IP: 243.172.34.193
Лист оголосять завтра на прес-конференції і ми його обов'язково опублікуємо. А перелік учасників прес-конференції -- це питання до її організаторів, а не до сайту.
пішта з вароша 17.07.2014 19:23 IP: 172.97.133.95
Оголосіть лист випускників.Чому на прес-конференцію не запрошено керівників шкіл чи педагогів.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com