Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

За рік роботи закарпатських ЦОП надано понад 153 тисяч адмінпослуг

9 січня 2018 р., 16:05

Протягом 2017 року в 10 Центрах обслуговування платників, що діють на Закарпатті

Громадянам надано понад 153 тис. адміністративних послуг, що на 42,3 тис. послуг більше, ніж у 2016-му. Наразі в ЦОП краю працюють 65 працівників.

Традиційно найбільш популярною послугою в області є видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Зокрема, протягом минулого року в Центрах видано 94,4 тис. таких реєстраційних номерів.

Слід зазначити, що 87,5% послуг платникам податків надано саме через ЦОП, що значно покращує якість та швидкість надання таких послуг. Жодного разу платники не скаржилися на наявність черг, крім того, за звітний період скарг на дії працівників ЦОП не надходило.

Нагадаємо, що Центрами обслуговування платників Головного управління ДФС у Закарпатській області надається комплекс адміністративних, консультативних та інформаційних послуг. Тут платники мають змогу подати податкову звітність, отримати кваліфіковану консультацію, адміністративні послуги, а в ЦОП відділення у м.Ужгород Ужгородської ОДПІ – отримати ключ електронного цифрового підпису.

Детальніше про діяльність ЦОП у Закарпатській області та адміністративні послуги, які можна отримати у Центрах, за посиланням.
ДФС у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com