Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ужгород: Від учнів забирають телефони

16 січня 2018 р., 12:45

І ховають у сейф

Сьогодні більшість школярів приходять на уроки із смартфонами і планшетами. Учні часто під час занять бавляться в ігри чи сидять у соцмережах.

Для вчителів це справжній жах. А що вони можуть вдіяти у такій ситуації? І чи говорить така неувага на уроці про непрофесіоналізм вчителя?

З юридичної точки зору забирати мобільні телефони не правильно. Адже телефон, як і портфель чи піджак учня, є його особистою річчю. Забираючи ґаджет, вчитель порушує законне право власності дитини.

Однак, відомо, що кожна школа може прийняти внутрішньо шкільні правила, де б це обумовлювалося.

Ужгородська спеціалізована школа №3 і є прикладом такого рішення. У цій школі учням 6-Б класу, з ініціативи батьків, заборонено користуватися ґаджетами під час уроків.

Кореспондент Сайту міста Ужгорода поцікавився у школярів, чи подобається їм така інновація.

Учні стверджують, що спочатку не хотіли відмовлятися від смартфонів у школі, а за місяць звикли. Діти розповіли, що на перервах бавляться у розвиваючі та активні ігри, більше спілкуються з однолітками та знаходять нові розваги.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com