Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Терористи відкрили вогонь по представникам ОБСЄ

19 липня 2014 р., 19:08

На місце аварії підпускають під дулами автоматів, та й допуск експерти мають не до всієї території.

Порошенко наголосив, що бойовики заважають працювати представникам ОБСЄ: не дають можливості збирати докази та брутально поводяться з тілами загиблих. 

Україна не допустить перешкоджання розслідуванню обставин трагедії малайзійського літака. Як повідомили прес-службі глави держави, про це президент України Петро Порошенко сказав під час зустрічі з міністром закордонних справ Нідерландів Франсом Тіммермансом. 

Президент зазначив, що представники ОБСЄ вже знаходяться на місці. Вчора, незважаючи на досягнуту домовленість, представників ОБСЄ було обстріляно. 

«За наявною інформацією, сьогодні європейські експерти повернулись, але їм знов заважають у роботі, не дають можливості збирати докази, брутально поводяться з тілами загиблих. Ми вважаємо, що ця ситуація є неприпустимою. Ми не допустимо перешкоджання у роботі комісії і того, щоб представники інших країн не мали можливості провести об’єктивне дослідження», - заявив Порошенко. 

В ході зустрічі глава держави передав глибокі співчуття нідерландському народу у зв’язку з трагедією літака MH-17. «Український народ і я особисто сприйняли загибель Ваших співвітчизників дуже близько до серця», - наголосив Порошенко. 

Президент відзначив, що тисячі українців зараз несуть квіти до голландського посольства у Києві і демонструють своє співчуття громадянам Нідерландів. Глава держави запевнив, що за його дорученням уряд робить все можливе для того, щоб розслідування обставин терористичного акту велося під міжнародною егідою ICAO. 

Порошенко повідомив, що запросив представників Нідерландів, разом з представниками інших країн, чиї громадяни також загинули, взяти участь у складі роботи комісії. 

Президент відзначив, що готуються міжнародні юридичні позови, щоб так звані «ЛНР» та «ДНР» були визнані терористичними організаціями у світі. «Я впевнений в тому, що суд над терористами має відбутися обов’язково», - заявив Порошенко. 


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp