Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатські аудитори виявили порушень та непродуктивних витрат ресурсів на суму понад 200 мільйонів гривень

1 лютого 2018 р., 10:00

Такі підсумки року

За результатами державних фінансових аудитів 2017 року працівники Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області виявили втрат фінансових і матеріальних ресурсів через порушення законодавства загалом на 203 млн. гривень. Сума непродуктивних витрат через неефективні управлінські дії становить 9 млн.

Торік закарпатські державні аудитори за результатами проведених аудитів надали 57 пропозицій, з яких об’єкти контролю врахували 36. Від упроваджених пропозицій протягом минулого року отримано економічний ефект на суму 3,6 млн. гривень.
За результатами аудитів правоохоронні органи розпочали 5 досудових розслідувань та долучили до кримінального провадження матеріали одного аудиторського дослідження.
Нагадаємо, зворотній зв’язок з громадськістю Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області забезпечується щодня (крім вихідних та святкових днів) за допомогою "телефону довіри", який функціонує з 9-ї до 18 години (у п’ятницю - до 16. 45) за номером (0312) 61-76-90.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com