Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Донбас на межі екологічної катастрофи - СЦКК

5 лютого 2018 р., 09:05

На кількох гірничодобувних підприємствах Донбасу склалася потенційно небезпечна екологічна ситуація, однак сепаратисти відмовляються гарантувати безпеку робочим, які повинні провести ремонтні роботи.

Якщо сепаратисти ДНР і далі будуть ігнорувати заявки на проведення ремонтних робіт на об'єктах інфраструктури, це може привести до аварійних ситуацій з непередбачуваними наслідками. Про це йдеться в заяві української сторони СЦКК, яку оприлюднили у прес-центрі штабу АТО в суботу, 3 лютого.

"Термінового реагування вимагає ситуація, що склалася на об'єктах шламонакопичувача 3-ї черги промислових відходів коксохімічного виробництва ТОВ НВО Інкор і Ко в н.п.Новгородське", - заявили в СЦКК.За даними СЦКК, велика кількість опадів і сезонні коливання температури вимагають негайного проведення робіт з обслуговування і поточного ремонту об'єктів шламонакопичувача, серед яких - відновлення всмоктуючого пристрою трубопроводу повернення освітленої води з шламонакопичувача 3-ї черги до підприємства для переливу хімічнонебезпечних речовин через дамбу, обстеження дамби і шламопроводів; відбір проб рідини і твердих відкладень і відсипання глиною дамби шламонакопичувача."Українська сторона СЦКК і представники аварійно-рятувальної служби виробництва скоординували порядок дій з проведення обслуговування і ремонту зазначених об'єктів. Однак проведення робіт неможливо - до сих пір гарантії безпеки з боку ОРДО відсутні", - заявили в СЦКК"Подібні дії ватажків ОРДО можуть призвести до екологічної катастрофи на Донбасі, наслідки якої відчують на собі всі жителі по обидва боки боку лінії розмежування", - підкреслюється в заяві.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com