Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Провели навчання керівників спеціалізованих служб цивільного захисту

8 лютого 2018 р., 09:50

Напередодні у міській раді Ужгорода відбулися навчання керівників спеціалізованих служб цивільного захисту

Де обговорили необхідні першочергові кроки при ймовірному паводку. 

{g}

У заході взяли участь заступник міського голови Василь Гомонай та представники таких спеціалізованих служб місцевого рівня цивільного захисту – медичної, протипожежної, торгівлі і харчування, енергетики, охорони громадського порядку, комунально-технічної, інженерної, транспортного забезпечення.

Зазначалося, що в Ужгороді є дві ймовірні зони підтоплення. У правобережній частині міста – від "Аква Ріо Парку" вулицею Електрозаводською та Підградською вода у разі підтоплення потрапляє на площу Корятовича, а звідти через набережну Незалежності до транспортного мосту. Друга зона підтоплення у лівобережній частині міста – Православна, Київська набережні. Все це детально розглянули на спеціальній карті.

Насамперед обговорили, як повинна діяти кожна служба. Керівники, та представники служб розповіли про технічне, матеріальне забезпечення, можливу кількість задіяних людей тощо. До прикладу, керівник КП КШЕП Іван Довбак повідомив, що у разі необхідності підприємство зможе надати 28 людей, 5 одиниць спецтехніки, є необхідний запас мішків та сипучих матеріалів. Крім того, комунально-технічна служба може додатково задіяти близько 70 осіб та техніку (3 самосвали, 3 екскаватори і 2 грейдери) для проведення необхідних робіт. Зупинилися і на питанні евакуації людей із підтоплених територій. Зокрема, де їх розмістять, забезпечення харчуванням, медичною допомогою, а також забезпечення порядку, охорони і збереження майна у місцях, де провели евакуацію.

Наприкінці заступник міського голови Василь Гомонай зазначив: "Хочу побажати всім, щоб навчання залишилося тільки навчанням і не довелося застосовувати все це на практиці, але координація між різними службами, підрозділами повинна бути. Ми маємо бути готовими до таких ситуацій і у разі чого діяти злагоджено і оперативно".
Відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com