Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Бюджети Закарпаття отримали майже 277 мільйонів гривень

8 лютого 2018 р., 12:20

Вже у новому році

У січні 2018 року майже 277 млн грн податків та зборів поповнили місцеві бюджети Закарпатської області. Приріст надходжень до відповідного періоду минулого року склав 19,1%, що в сумарному вигляді перевищує 44 млн грн, зазначають у Головному управлінні ДФС у Закарпатській області.

Водночас цьогоріч січневе надходження від закарпатських платників до Державного бюджету склало понад 161,5 млн грн, що на 30,5 млн грн більше за відповідний період 2017-го.

Вже традиційно значна питома вага надходжень місцевого бюджету припадає на податок на доходи фізичних осіб, якого за вказаний період сплачено понад 178,8 млн грн. У порівнянні з січнем минулого року ця сума зросла на 48,3 млн грн.

Загалом динаміка надходжень й інших податків до місцевих бюджетів позитивна. Зокрема, у топ-трійці сплачених податків протягом першого місяця поточного року, окрім вищевказаного ПДФО, – понад 46 млн грн єдиного податку (+ 10,1 млн грн, у порівнянні з січнем 2017-го); більше 20,2 млн грн (+ 3,9 млн грн) плати за землю.

За словами фахівців органів ДФС Закарпаття, завдяки сумлінності наших платників податків сьогодні стабільно наповнюється державна та місцеві скарбниці, забезпечується коштами зобов’язання держави щодо пенсійних та інших соціальних виплат. У свою чергу фіскальна служба Закарпаття забезпечує активну сервісну підтримку бізнесу, передусім через роз’яснення законодавства та інтернет-комунікації


ДФС у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com