Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Уряд виділить 6,3 млрд грн для підтримки аграріїв

12 лютого 2018 р., 14:30

Кошти направлять на допомогу середнім, малим фермерським господарствам та конкретним господарям

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у Facebook.

«Уряд виділяє 6,3 млрд грн для підтримки аграріїв. Перш за все ці гроші направимо на допомогу середнім, малим фермерським господарствам та конкретним господарям», — зазначив Гройсман.

Він підкреслив, що допомогу отримають фермерські господарства з земельним банком до 500 га та звичайні громадяни, які утримують худобу.

Таким чином, за словами Прем’єр-міністра, фермери зможуть отримати 100% компенсації вартості українського насіння, 25% вартості закупки сільгосптехніки українського виробництва, садівники — 80% вартості саджанців.

«Кожна ферма отримає 1500 грн допомоги за одну молочну корову. Кожен господар — 2500 грн за велику рогату худобу, щоб був стимул вирощувати нове поголів’я», — зазначив Гройсман.

Так, наголосив Прем’єр-міністр, уряд розраховує на здешевлення 5050 одиниць української сільгосптехніки, збільшення поголів’я худоби на 11% та 3100 га нових садів, збільшення надоїв на 3-5 тисяч літрів на рік.

Гройсман висловив упевненість, що такі ініціативи реально допоможуть українським аграріям.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com