Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді вирішать "хабарницьку справу" екс-декана УжНУ

14 лютого 2018 р., 08:35

Сьогодні у суді

В середу, 14 лютого 2018 р. о 09:30, в Ужгородському міськрайонному суді під головуванням судді Олега Придачука має відбутися остаточне засідання в корупційній справі щодо екс-декана факультету здоров'я людини ДВНЗ «УжНУ» Олени Дуло.

Олену Дуло в липні 2016 року разом з її заступницею Наталією Бондарчук затримали під час одержання хабара в сумі 5 тисяч гривень за сприяння в оформлені академічної відпустки студенту для його невідрахування.

Попереднє засідання, 9 лютого 2018 р., було перенесене із технічних причин.

Для прийняття рішення вже немає бути перешкод, оскільки суд дійшов до стадії дебатів, закінчив допит основних свідків та дослідження доказів. Один з таких оперативних відеозаписів про передачу хабару наводиться нижче, на якому чітко видно матір студента, в якої беруть неправомірну вигоду і заступницю екс-декана Н.Бондарчук, яка взяла кошти начебто на заміну вікон в одній із аудиторій факультету, який очолювала О.Дуло.

Залишається сподіватись, що не зважаючи на досить тривалий розгляд, але принципову позицію закарпатської прокуратури, суд все ж нарешті винесене об'єктивне і справедливе рішення, без жодної толерації до проявів корупції в нашій країні.
Громадський правозахисник Віталій Грегор

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com