Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатців "косять" ГРВІ

19 лютого 2018 р., 15:10

Хворих побільшало

На минулому тижні 12.02. по 19.02.2018 року) кількість захворілих на гострі респіраторні інфекції області у порівнянні з попереднім тижнем збільшилася на 9%.

На гострі респіраторні інфекції захворіло та звернулося за медичною допомогою 5 131 особа, що становить 407,5 на 100 тисяч населення, показник захворюваності знаходиться нижче визначеного епідемічного порогу на 33%. Спостерігаємо приріст кількості випадків ГРІ в межах від 83% у Хустському районі до 9% в м.Ужгород. Перевищеними залишаються епідемічні пороги у Волівецькому та Мукачіському районах, відсоток дитячого населення серед захворілих становить 83% та 71,5% відповідно.

За медичною допомогою з приводу ГРІ звернулося 3 491 дитина, що становить 68% від усіх захворілих. Спостерігаємо незначне зменшення кількості звернень з приводу ГРІ у порівнянні з попереднім тижнем серед дітей 5-14 років на 0,2%.

З метою попередження поширення респіраторних інфекцій серед дітей органами місцевого самоврядування введені обмежувальні протиепідемічні заходи у вигляді призупинення навчально - виховного процесу у освітніх закладах Волівецького та Ужгородського районів та м.Ужгород.

Рівень госпіталізації на рівні порівнянні попереднього тижня і складає 3,8%, лікувалися в умовах стаціонару 197 осіб. Серед госпіталізованих осіб традиційно найбільша кількість дітей віком до 4 років, у лабораторно обстежених осіб виявлені віруси парагрипу, аденовірус та грип А.

З початку сезону захворюваності вакциновано 2272 осіб, в т.ч. 800 дітей та 570 медичних працівників.

Спостереження за перебігом епідемічної ситуації в області продовжується.


Завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань Вікторія Тимчик

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com