Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Виноградівський райвідділ та служба ДАІ Хуста підпадають під повну ротацію

22 липня 2014 р., 20:02

Робота цих правоохоронних підрозділів Закарпаття не відповідає вимогам.

Сьогодні, 22 липня, в УМВС відбулася підсумкова колегія управління, на якій розглянули роботу закарпатської міліції за півроку. Очільник міліції Сергій Шаранич зупинився на основних завданнях, які стоять перед правоохоронцями краю. 

З-поміж галузевих служб міліції, на колегії було заслухано роботу відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків. Перед ВБНОН поставлено завдання в другому півріччі вилучати важкі наркотики і перекрити канали їх поступлення в область. До слова, за 6 місяців в краї 109 осіб притягнуто до відповідальності за злочини, пов′язані з наркотиками. 

Окремо стояло на колегії питання роботи ізоляторів тимчасового тримання осіб. Їх роботу слід довести до вимог Європейського Союзу, на що відповідним керівникам було дано стислі терміни для виконання. 

Жорсткій критиці на колегії було піддано роботу Виноградівського райвідділу та служби ДАІ Хуста, де стоїть питання повної ротації керівного особового складу. На особливому контролі керівництва перебуває розкриття тяжких злочинів, в т.ч. розбоїв. Всі керівники міськ-райвідділів доповідали про пророблену в цьому напрямку роботу. 

Як позитив, на колегії було наведено роботу Мукачівського міськвідділу, де після зміни керівника, за 2 місяці збільшився показник розкриття злочинів. І на завершення – трохи статистики. За 6 місяців в області затримано 14 вбивць. Станом на 1 липня 6 вбивць перебувало в розшуку, 2 з них уже затримано. Щодо роботи економічного блоку міліції, то на 9 млн. 545 тис. грн. забезпечено відшкодування заподіяних зловмисниками збитків державі. На 4 млн. 776 тис. грн. арештовано майна, на 1 млн. 127 тис. грн. вилучено грошей та цінностей в кримінального елемента. 

«Має бути постійний тиск на злочинність з боку міліції», - наголосив на завершення колегії начальник закарпатської міліції Сергій Шаранич. 

Також на засіданні Шаранич розповів про проблеми наших хлопців на Сході.
СЗГ УМВС України в Закарпатській області
Майор 22.07.2014 22:14 IP: 26.172.34.193
Економічний блок це 50% виявлених порушень ДФІ та 5% порушень виявлених податковою службою, а інші 45% це ті порушення які виявлено ДФІ і змазано за гонорар прокуратурою та БЕЗОм.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com