Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Тему Корупції та колекторів у банківській сфері розкажуть в Ужгороді

27 лютого 2018 р., 14:00

Вже завтра

У середу, 28 лютого, об 11.00 год. в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання, головною темою якого стануть корупційні схеми, що діють у банківській сфері, та презентація Всеукраїнського видання "Антикорупційний Вісник "Ваша Надія" в Закарпатській області.

Мова йтиме про корупційні схеми що діють в банківській сфері та про діяльність “чорних нотаріусів і реєстраторів” з допомогою яких факторингові компанії та колектори роблять рейдерські захоплення (на Закарпатті без відома та згоди власників забрано понад 40 будинків та квартир, численну кількість комерційного нерухомого майна та земельних ділянок).

Із журналістами зустрінуться:

Федір Олексюк, правозахисник, головний редактор Антикорупційного вісника “Ваша Надія”;

Володимир Грінченко, правозахисник, позаштатний журналіст Вісник

Також на заході заплановано презентацію спільного проекту "Антикорупційного Вісника “Ваша Надія” та Європейської поліцейської асоціації в Україні, зокрема щодо захисту інтересів громадян та держави в рамках підписаного між сторонами Меморандуму.


Захід відбудеться у приміщенні Ужгородського прес-клубу за адресою:

м.Ужгород, пл. Жупанатська, 15/4

Початок об 11.00


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com