Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У "рейдерській справі" магазину Корзо апеляційний суд хоче переглянути рішення Верховного суду

28 лютого 2018 р., 10:40

Через "нововиявлені" обставини

Сьогодні, 28 лютого о 13:00, в апеляційному суді Закарпаття під головуванням М.Мацунича переглядатиметься рішення Верховного суду у резонансній справі довкола скандального магазину "Корзо", свого часу рейдерським шляхом "віджатого" у групи літніх жінок, що утримували його у спільній власності.

Суть рейдерської оборудки в обласному центрі Закарпаття полягає в привласненні екс-депутатом магазину на центральній вулиці міста через підставних осіб та шляхом фальсифікації документів (підписи були надруковані на звичайному струйному принтері).

«Нововиявленими обставинами» співучасники рейдерського захоплення магазину «Корзо» в центрі Ужгорода називають довіреність між засудженим екс-директором Наталією Запорожець та «піджаком» Максимом Зав’ялов, укладення якої зараз, через 7 років, називають «помилковим».

Саме ця довіреність стала однією з перших підстав для незаконного перепродажу частини магазину наступному «піджаку» Оксані Шек, що вже встановлено рішеннями судів. Остання є до того ж подругою колишнього керівника товариства Наталії Запорожець, що в свою чергу сприяла рейдерам після того, як незаконно заволоділа приміщеннями товариства, поспіхом передавши їх в іпотеку банку та отримала під це значні позики.

В такий «креативний» спосіб представники рейдерів, які пов’язані із екс-депутатом Ужгородської міськради Павлом Маєрчиком, намагаються знову скасувати рішення Верховного суду України, яким було повернуто майно товариства реальним власникам.

Враховуючи абсурдність «доказів» рейдерів-апелянтів, що зводиться до чергової спроби відібрати майн, справжні власниці сподіваєються, що апеляційний суд, виважено підходитиме до справи та не дозволить так зухвало плювати на інші рішення судів проголошені Іменем України, як цього хочуть рейдери.
Громадський правозахисник Віталій Грегор

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com