Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Українці живуть краще, ніж подає статистика - посол Канади

3 березня 2018 р., 10:48

Посол Канади нагадав тим людям, які думають, ніби в Україні живуть на хлібі і воді: що біля елітних торгових центрів, буває, ніде припаркувати машину.

Реальне економічне становище українців краще, ніж те, про яке свідчить офіційна статистика, оскільки багато хто з громадян України мають тіньові доходи. Про це заявив посол Канади в Україні Роман Ващук, повідомляє Укрінформ.Зазначається, що про це посол сказав під час публічної дискусії центру "Нова Європа" на тему "G7 в Україні: підтримка, критика чи критична підтримка"."Багато хто з українців живуть у тіні, але співчувають собі - за офіційною статистикою. Так, з одного боку, потрібно говорити про проблеми, терпіння, страждання пенсіонерів і населення, яке живе уздовж лінії розмежування в зоні конфлікту на сході. Але також треба нагадувати тим людям, які переконані, що в Україні живуть тільки на хлібі і воді: що ніде припаркуватися біля Ocean Plaza в суботу і неділю", - сказав Ващук.Він зауважив, що українська реальність багатопланова і складна, вона не повністю зрозуміла ні українцям, ані канадцям - як зовнішнім партнерам України.У цьому контексті Ващук зазначив, що одне із завдань послів G7 в Україні - передавати в столиці своїх країн усю складність і сукупність українського калейдоскопа вражень та інформувати про певні кризові, негативні аспекти і про позитивні феномени, які тут є.Пізніше, спілкуючись із журналістами, Ващук зазначив, що в Україні звикли нарікати на результати реформ. У той же час він звернув увагу на те, що катастрофічні економічні прогнози міжнародної і української преси 2014-2016 років не справдилися."Результатом є не тільки те, що було досягнуте, а й те, що ми встигли обійти - як найгірший варіант. Ми говорили три роки тому про повний занепад української економіки, а тепер говоримо про проблеми її замало активного зростання", - акцентував посол Канади.Як повідомлялося, в Україні середня зарплата доросла майже до дев'яти тисяч.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp