Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпатті дбають про максимальне використання рекреаційних можливостей мисливської галузі у Притиссі

13 березня 2018 р., 12:25

Те, що важлмво

Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства, яке очолює депутат облради Валерій Мурга, подало на розгляд депутатів проект рішення «Про внесення змін до рішення обласної ради від 21.12.2012 №641 «Про надання додатково мисливських угідь у користування» громадській організації товариства мисливців та рибалок «Притисянське».

У новій редакції документу йдеться про те, щоб додатково надати мисливські угіддя площею 122,3 га у користування Виноградівській районній громадській організації «Товариство мисливців та рибалок «Притисянське».

Зазначається, шо надання додатково мисливських угідь у користування передбачає правове регулювання користування тваринним світом і дозволить більш повніше та якісніше проводити всі необхідні біотехнічні заходи, пряму охорону, збереження і відтворення місць проживання тварин. Одночасно, користувач мисливських угідь забезпечує регуляцію чисельності хижих тварин та профілактичні роботи по недопущенню зоонозних захворювань та особливо небезпечних епізоотій на всій території мисливських угідь, наданих у користування.

Обґрунтовується суть та необхідність прийняття рішення, а це - приведення у правове поле всіх питань, що стосуються ведення мисливського господарства, призначення найбільш ефективних користувачів угідь, посилення дієвого контролю у мисливському фонді, підвищення продуктивності державного мисливського фонду, розвиток спортивного полювання і максимальне використання рекреаційних можливостей галузі.

Відтак, Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства внесе відповідні зміни до договору про умови ведення мисливського господарства, укладеного із Виноградівською районною громадською організацією «Товариство мисливців та рибалок «Притисянське».
Прес-служба Закарпатської облради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com