"Динамо" програло "Лаціо" та не вийшло в 1/4 фіналу Ліги Європи

16 березня 2018 р., 15:07

Гра завершилася із рахунком 0:2

Київське «Динамо» програло матч італійському «Лаціо» на домашньому полі стадіону «Олімпійський». Гра завершилася із рахунком 0:2.

Таким чином «Динамо» втратило можливість вийти до чвертьфіналу Ліги Європи та вилетіло з єврокубку.

Італійці забили киянам на 23-й та 83-й хвилинах. Після 90 хвилин гри арбітр компенсував ще чотири хвилини, однак за цей час рахунок не змінився на користь «Динамо».

Попередній матч 1/8 фіналу Ліги Європи «Лаціо» та «Динамо» зіграли внічию 2:2.

Нагадаємо, що донецький «Шахтар» програв матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів італійському клубу «Рома» з рахунком 0:1. В результаті, «Шахтар» залишив Лігу чемпіонів.