Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Склад Закарпатської митниці поповнився автомобілем з перебитим номерним знаком кузова

16 березня 2018 р., 16:05

На митному посту «Солотвино» припинили спробу переміщення авто в Україну «Škoda Octavia» з фальсифікованим номером кузова

Як підставу для переміщення автомобіля з іноземною реєстрацією «зеленим коридором» через митний кордон, громадянка України подала свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, доручення на право користування транспортним засобом. 

{g}

Однак, під час огляду транспортного засобу, у працівників митниці виникли підозри щодо цілісності та оригінальності номерного позначення кузова автомобіля, в зв’язку з чим до митного контролю транспортного засобу, у відповідності до ст.327 Митного кодексу України, був залучений експерт. 

За результатами огляду встановлено, що ідентифікаційний номер позначення кузова був нанесений на безномерну деталь кустарним способом, та вварений в кузов автомобіля. 

Таким чином громадянка подала працівникам митниці документи, що містять неправдиві відомості та є підставою для переміщення інших транспортних засобів. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. 

Наразі безпосередній предмет порушення митних правил – автомобіль, вартістю понад 45 000 грн вилучено, відповідно до ст. 511 Митного кодексу України. 
ДФС у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com