Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Порошенко: Членство в ЄС - питання декількох років

19 березня 2018 р., 08:17

Україна відповідатиме критеріям приєднання до Євросоюзу, в тому числі в боротьбі з корупцією.

Порошенко зазначив свою заслугу у створенні "незалежної антикорупційної інфраструктури" у країні.Президент Петро Порошенко переконаний, що членство України в Євросоюзі є питанням декількох років. Про це він сказав в інтерв'ю німецькій медіагрупі Funke, повідомляє Укрінформ із посиланням на Westdeutsche Zeitung у суботу, 18 березня."У Німеччині це може бути непопулярним, але я абсолютно впевнений, що Україна буде прийнята до Європейського Союзу. І це буде питання років, а не десятиліть. Навряд чи якась інша країна проявляє більше інтересу стосовно Європи, ніж Україна", - сказав Порошенко.Президент заявив, що встановить курс на вступ України в НАТО, а потім у ЄС і рішуче буде продовжувати шлях реформ, у проведенні яких за останні три роки Україна досягла більшого прогресу, ніж за попередні 25 років. Це стосується і боротьби з корупцією.

"Ми будемо відповідати критеріям приєднання, в тому числі в боротьбі з корупцією", - пообіцяв президент.Він зазначив свою заслугу у створенні "повністю незалежної антикорупційної інфраструктури" у країні, заявивши, що пишається цим.При цьому Порошенко заявив, що "сам створив спеціальний антикорупційний суд, якого немає в більшості європейських країн".Глава держави стверджує, що основа для хабарництва і корупції ліквідована. Якщо вразливим для корупції раніше був сектор енергетики, то тепер існує комплексна система управління, існує нульова терпимість до корупції."Запитайте у західних інвесторів: вони підтвердять, що ми досягли значного прогресу", - запропонував Порошенко.За його словами, органи боротьби з корупцією мають підтримку і довіру міжнародних ділових партнерів.Нагадаємо, Україна піднялася в рейтингу Transparency International Індекс сприйняття корупції (CPI) за 2017 рік. Країна зайняла 130 місце зі 180 і вперше із 2010 року обійшла Росію.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com