Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Нова пенсійна формула: тсн порахувала, як зростуть виплати пенсіонерам

21 березня 2018 р., 08:30

Новація стосується не всіх, а лише тих, хто продовжив працювати після виходу на відпочинок.

Із квітня в Україні стартує автоматичний перерахунок страхового стажу для тих, хто З квітня в Україні стартує автоматичний перерахунок страхового стажу працює по досягненні пенсійного віку. Для таких людей автоматично мають зрости виплати, йдеться в сюжеті ТСН.19:30. 

На 40 квадратних метрах у підвалі лежать десять тисяч книг – це пристрасть і спосіб життя Едуарда Яковича, а також основний дохід. Півстоліття він купує і продає книги, нині його магазинчик в історичному центрі столиці – ледь не останній з букіністів. "12 років я стовідсотковий пенсіонер. 50 років я працював на офіційній роботі, платив у пенсійний фонд. Пенсії, звичайно, не вистачає, тому я і працюю", - каже власник крамниці. Робота дає йому спілкування і можливість почуватися важливим, але він запросто проміняв би це на подорожі Україною, якби мав на них гроші: нині від держави отримує менше 2 тисяч, а відпочивати хотів би хоча б при 6-7 тисячах виплат. "Як вона нараховується – тайна ця велика, цього я не знаю", - каже пенсіонер.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com