Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді обурені бездоріжжям мешканці багатоповерхівки вимагають від влади дій

22 березня 2018 р., 09:50

Ініціативна група 140-квартирного будинку по вул.Боб'яка, 1, що в "Новому районі"

Прийшла у міськраду з вимогою щодо ремонту дорожнього покриття. Йдеться про прилеглу під'їзну дорогу до багатоповерхівки, яка не ремонтувалась з 80-х років, так і єдиного тротуару, який проходить між гіпермаркетом "Епіцентр" та бетонним парканом заводу, що тиждень тому розрили "електрики" і "забули" повернути до первісного стану.

Крім того, пішохідний рух поруч автомобільною дорогою також утруднений, оскільки одну полосу, особливо ввечері, займають великогабаритні вантажівки, водії яких ще й засмічують залишки тротуару. Як наслідок, мешканці, батьки з колисками дітей, люди похилого віку, наражаються щодня на потенційну небезпеку своєму здоров'ю.  

Заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак, який проводив прийом громадян, пообіцяв внести на сесію міськради вже в квітні питання включення цього ремонту в перелік першочергових. Крім того спробують долучити прилеглі підприємства ("Епіцентр" із завод "Модуль М") до відновлення блогоустрою, асфальтового покриття і заборони стоянки вантажівок.

Якщо людей не буде почуто і дорожнє свавілля не припинить міська влада, вони залишають за собою право на громадські акції прямої дії.ОСББ "Старий Боздош"
Громадський правозахисник Віталій Грегор

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp