Мукачівські спортсмени вибороли першість (Фото)

26 березня 2018 р., 11:30

На змаганнях зі слалому

У суботу, 24 березня, на території курортного комплексу ОТГ "Поляна" між школярами Мукачева відбулись змагання зі сламому.

{g}

Участять у них взяло більше 50 школярів.

Найкращі результати з гірськолижного туризму та спорту показали учні Мукачівського ліцею, другу сходинку зайняли спортсмени ЗОШ №13, третє місце посіли школярі СЗОШ № 4.

Приємний сюрпризом для учасників стало те, що нагородження переможців проводив тренер олімпійського чемпіону України з фрістайлу Енвер Аблаєв.

Зазначимо, що школярі отримали ціні призи від компанії Fischer.

Міська влада профінансували витрати, пов'язані з придбанням кубків, медалей, грамот для переможців та призерів в командних та особистих заліках, а також транспортні витрати.