Молодіжна збірна України з футболу зазнала поразки від Англії у відборі на Євро-2019

28 березня 2018 р., 16:38

Підопічні Головка займають третю сходинку у своїй відбірковій групі

Молодіжна збірна України поступилася Англії у матчі кваліфікації на Євро-2019.

Підопічні Олександра Головка програли з рахунком 1:2, інформує прес-служба Федерації футболу України.

Як і попередній поєдинок між цими командами, що відбувся в Києві у листопаді минулого року, зустріч у Шеффілді завершилася на користь англійців.

Перший тайм проходив за рівної боротьби, але незадовго до перерви господарі реалізували один зі своїх небагатьох моментів.

Домінік Калверт-Льюїн, скориставшись пасом Джеймса Меддісона, вийшов сам на сам із Луніним і переграв нашого голкіпера.

У другому таймі підопічні Олександра Головка доклали чимало зусиль, аби зрівняти рахунок. Непогані шанси втратили Піхальонок, Довбик, Коваленко, Луньов, Кравець. Втім, і англійці мали декілька слушних нагод, аби збільшити свою перевагу.

Українцям все ж таки вдалося забити, причому спрацювали вдалі заміни від тренерського штабу синьо-жовтих. Максим Третьяков подав із лівого флангу, а Микола Шапаренко влучно пробив головою.

Але останнє слово залишилося за господарями, причому у британців теж відзначився гравець, який вийшов на заміну. Забив Соланке з подачі Чілуелла.

Після п'яти турів у молодіжній збірній України 8 очок, вона розташувалася на третьому місці.

Стільки ж очок у Нідерландів і Шотландії (шотландці провели на матч більше).

Чемпіонат Європи-2018 (U-19) з футболуКваліфікаціяАнглія U-21 - Україна U-21 2:1 (1:0)

Голи: 1:0 - Калверт-Льюїн (43), 1:1 - Шапаренко (83), 2:1 - Соланке (88)

Україна: Лунін, Лук’янчук, Кравець, Луньов (Третьяков, 80), Вакулко (к), Коваленко (Шапаренко, 63), Зотько, Шепелєв, Піхальонок, Довбик (Зубков, 74), Лучкевич.