Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Тисячі німців вийшли на мітинг проти воєн у світі

2 квітня 2018 р., 08:39

Учасники "великодніх маршів" виступають за мир, роззброєння, заборону експорту німецької зброї та участі бундесверу в зарубіжних конфліктах.

Традиційні "пасхальні марші" в захист світу пройшли в суботу, 31 березня, у багатьох містах Німеччини.Тисячі учасників акції виступали за припинення всіх воєн в світі, роззброєння, відмову від експорту німецької зброї, в тому числі до Туреччини, і заборону участі бундесверу в конфліктах за кордоном.Учасники маршу в Берліні заявили, що гроші платників податків повинні йти на соціальні цілі, охорону здоров'я, пенсії, робочі місця і освіту, а не зброю. Мітингувальники в Бремені виступили проти початку нової холодної війни і нарощування атомного озброєння Росією і США. Однією з головних тем нинішніх великодніх акцій був протест проти військових дій Туреччини в сирійському регіоні Афрін."Великодні марші" зародилися в 60-х роках у Великобританії у відповідь на випробування ядерної зброї. Їх розквіт припадає на 80-ті роки, коли тільки в Німеччині на акції борців за мир виходило до 300 тисяч осіб.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp