Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

ELSA: В Ужгороді відбулась передача повноважень локальним правлінням (ФОТО)

25 липня 2014 р., 16:03

З 18 по 20 липня 2014 року в чарівному місті Ужгород Європейська Асоціація Студентів Права влаштовувала всеукраїнську передачу повноважень від Національного до локальних правлінь.

Передача повноважень - статутний захід, під час якого новообрані офіцери правлінь мають змогу отримати всю необхідну інформацію про діяльність організації, щоб в подальшому втілити її в життя та реалізувати якісні проекти.

Зокрема, під час проведення зустрічі Національного та локальних правлінь були проведені тренінги з антикризового менеджменту, Project менеджменту, ELSA та соціальні медіа, ELSA в минулому та в майбутньому та передача повноважень по всім ключовим напрямкам діяльності Асоціації.

Зустріч відвідали учасники з більш ніж 10 куточків України: Київ, Ірпінь, Острог, Львів, Хмельницький, Харків, Одеса тощо.

{g}

Однак, для того, щоб передача повноважень не була виключно науковою, організатори влаштували для учасників насичену соціальну програму. Для гостей була влаштована безкоштовна вечірня екскурсія, після чого, організований нічний квест містом. Квест не носив в собі тільки інтерактивний характер, оскільки крім логічних задач, які потрібно було розгадати, містив і завдання, які необхідно було виконати за допомоги місцевих городян. Для учасників також була влаштована вечірка у нічному клубі, а також ще одна екскурсія за зовсім іншим маршрутом, однак вже денна.

Учасники заходу залишились неймовірно задоволені, про що свідчать відгуки та щирі посмішки.

Ніка Гецко для "Часу Закарпаття"

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com