Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У США стурбовані інформацією про радіоактивне забруднення на Донбасі

14 квітня 2018 р., 12:45

В американському посольстві стурбовані повідомленнями про забруднення радіоактивними відходами сепаратистами землі на Донбасі.

це великий ризик для здоров'я людей і навколишнього середовища.Посольство США в Україні заявляє про стурбованість інформацією про забруднення радіоактивними відходами території Донбасу представниками незаконних збройних формувань. Про це в п'ятницю, 13 квітня, повідомляє прес-служба американського посольства у Twitter."

Стурбовані повідомленнями про забруднення радіоактивними відходами поплічниками Росії на Донбасі - це великий ризик для здоров'я людей і навколишнього середовища", - йдеться в повідомленні.У посольстві також зазначили, що Росія повинна припинити конфлікт, і це поліпшить життя жителів Донбасу.Раніше повідомлялося, що сепаратисти мають намір 14 квітня припинити відкачування води на шахті Юний комунар, де в 1979 році було здійснено експериментальний ядерний вибух для зниження напруги в гірському масиві. Це загрожує тим, що радіоактивні відходи на глибині близько кілометра вийдуть на поверхню разом з підземними водами і забруднять навколишню територію, зокрема, стік Сіверського Дінця, a також річку Дон і Азовське море.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com