Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпатті стартувало зариблення (ФОТО)

26 квітня 2018 р., 08:25

Вже традиційно у весняний період група енергетичних компаній РЕНЕР проводить на Закарпатті масштабну акцію із зариблення річок мальком рідкісного виду лососевих риб - струмкової форелі.

Цього року дійство розпочалося 25 квітня на Тячівщині і, за словами організаторів, протягом 2 тижнів охопить близько 10 водних артерій області.

{g}

До акції вже традиційно приєдналися представники лісництв, місцевих громад, ЗМІ, а також обласного управління державного агентства рибного господарства на чолі з керівником Коваль Олегом Миколайовичом.

Цього дня команда фахівців здійснила зариблення річки Брустурянка (с. Лопухово) та Янівець (с. Руська Мокра). Понад 27 000 особин малька було випущено у бокові притоки річок за усіма правилами проведення процедури із вселення біоресурсів: фахівці вишукували спокійні місцини, де мальок буде у безпеці та матиме відповідну кормову базу і порційно випускали його до нової оселі.

«Акція з зариблення вже стала доброю традицією у співпраці нашої компанії з місцевими громадами. Дуже приємно, що до неї з кожним роком приєднується все більше небайдужих громадян, а також дітей, які з нетерпінням очікують на зариблення та захопленням беруть у ньому участь», - розповідає керівник департаменту по зв’язках з громадськістю групи РЕНЕР Юрій Сас.


За словами фахівця акція відбувається за планом і наступне на черзі зариблення річки Шипіт у селі Тур‘я Поляна Перечинського району. Окрім того, наступного тижня в рамках даної акції пройде зариблення за участі школярів та вихованців шкільних лісництв.

Усі подробиці незабаром
Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com