Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Велика Палата Верховного Суду України за позовом Москаля відкрила провадження

28 квітня 2018 р., 10:00

Щодо конституційності закону «Про добровільне об’єднання територіальних громад»

Розглянувши матеріали апеляційної скарги Закарпатської ОДА на ухвалу Верховного Суду України від 27 березня цього року, Велика Палата Верховного Суду України відкрила апеляційне провадження за позовом Закарпатської ОДА до Верховної Ради України про скасування окремих положень Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Ухвала набула законної сили з моменту підписання і оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, що в березні цього року голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль направив до Верховного Суду України адміністративний позов щодо визначення конституційності Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та скасування окремих положень даного закону, які, на переконання Г.Москаля, суперечать Конституції та законодавству України (детальніше - за посиланням).

– Ми завжди казали, що у питанні створення об’єднаних територіальних громад (ОТГ) будемо рухатися виключно в правовому полі, заявляє Г.Москаль. – І ця позиція залишається незмінною. До розгляду справи по суті й прийняття судом конкретного рішення облдержадміністрація не буде розглядати жодних матеріалів щодо ОТГ на Закарпатті. Цю позицію не змінять ні мітинги, ні пікети, ні перекриття міжнародних трас, ні будь-які інші акції.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com