Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Футбольне Берегово: обрано голову федераці

2 травня 2018 р., 09:10

Очільником став Жолт Леврінц.

Відбулася установча конференція громадської спілки «Федерації футболу міста Берегове».

Із привітанням і вступним словом до присутніх звернувся головний спеціаліст відділу сім’ї, жінок, молоді та спорту міської ради Василь Фекете. Він, зокрема, інформував про те, що «згідно з рекомендаціями Федерації футболу України виникла необхідність реорганізації громадської організації «Берегівської міської федерації футболу», яка діяла, однак не мала належним чином оформленого юридичного статусу, і створення громадської спілки «Федерації футболу міста Берегове». Із цією метою й було запропоновано провести установчу конференцію громадської спілки, затвердити статут, обрати голову, заступника та керівні органи.

У підсумку зареєстрували 19 делегатів. Головою ФФмБ обрали Жолта Леврінца, а його заступником – Івана Войтовича. Обрано й керівні органи.

Про нового очільника В.Фекете сказав так: «Знаю його давно, коли ще працював у ФК «Берегвідейк», який виграв Кубок України серед аматорських команд. Сподіваюся, активізує роботу федерації». Ну а власне Жолт Леврінц зазначив: «У футболі я вже 10 років працюю активно. Починав у «Берегвідейку», згодом став працювати в районній федерації футболу. Протягом останніх двох років очолюю дитячо-юнацьку футбольну лігу району. Проводжу дитячі змагання. Працюю в ДЮФК «Берегвідейк», де 11 тренерів. Міський футбол знаю добре, тому що брав участь у чемпіонатах і Кубках міста з міні-футболу. Усвідомлюю, на що йду. Головною метою ставлю відродження команди в місті, оскільки Берегово не представлене ні в районному чемпіонаті, ні тим більше в обласному. А наше місто з такою історією й традиціями не може бути без футболу. Хочу відродити міський чемпіонат. Пріоритетом буде і дитячий футбол, який уже має свої результати. Однозначно хочу тісно співпрацювати з районною та обласною федераціями. Упевнений, із вашою підтримкою, спільними зусиллями нам удасться «підняти» футбол у місті Берегово».

Володимир ТАРАСЮК
, ФФЗ


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com