Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Мукачівці платитимуть за проїзд у маршрутках 5 гривень

4 травня 2018 р., 10:00

Здорожчання прийшло і сюди

2 травня відбулося засідання виконавчого комітету Мукачівської міської ради, де було прийнято рішення "Про тарифи на перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами".

Відповідну інформацію поширило управління міського господарства Мукачівського міськвиконкому.

"Відповідно до Законів України "Про автомобільний транспорт", "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 року № 1175 "Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту", беручи до уваги звернення перевізників щодо приведення у відповідність розміру тарифів на послуги міського пасажирського транспорту економічно обґрунтованим витратам, зважаючи на зростання вартості матеріальних ресурсів, паливно-мастильних матеріалів, розміру мінімальної заробітної плати, з метою збереження діючої маршрутної мережі та задоволення потреб громадян у доступних, якісних і безпечних перевезеннях, керуючись п.п.2 п."а" ст.28, ч.6 ст.59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив становити тарифи перевізникам на перевезення одного пасажира автобусами, які працюють у режимі руху маршрутного таксі у розмірі 5,00 грн.", – йдеться у повідомленні.

Це рішення набуває чинності з 7 травня 2018 року, тобто вже із наступного тижня.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp