Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ужгородська школа №3 стане іншою (ВІДЕО)

27 липня 2014 р., 20:01

Ремонт завершать до кінця року, за сприянням чехів.

 

Ця школа, як і більшість будівель району Галагоф залишилися у спадок від чеських архітекторів.
Та вже багато років поспіль будівля потребувала реконструкції. Кошти на це вдалося знайти тільки тепер, а проектанти пообіцяли здивувати всіх наприкінці роботи.

Школа №3 Ужгорода знаходиться на набережній Незалежності – майже в центрі міста. Однак вигляд будівлі більш як десятиліття залишав бажати кращого. На разі вже кілька місяців триває реконструкція будови за сприяння Україно-чеського фонду Височини та Закарпаття, адже історично ця школа була ювілейною сотою в реформі Томаша Масарика. Спершу проектанти розробили 4 варіанти вигляду фасаду, на разі зупинились на двох, один із яких мають обрати містобудівна рада та відділ архітектури. Вирішується й питання з освітленням фасаду. Для цього планують використовувати світильники новітнього зразка. За пропозицією Володимира Чубірка освітлення мають розробити в дусі патріотизму. На разі ж підготовчі роботи у школі тривають. До початку навчального року в планах завершити основні ремонтні роботи, аби не заважати навчанню дітей. Втілення ж проекту зовнішнього вигляду будівлі – одразу після його схвалення.

М-студіо

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com