Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У школі Рівного виявили величезну концентрацію фенолу

10 травня 2018 р., 08:34

Дивний запах у спортзалі вчителі відзначають з 2016 року.

І весь цей час в приміщенні займалися діти. Після проведення експертизи зал закрили на ключ.Зміст фенолу і формальдегіду в повітрі в одній зі шкіл Рівного перевищено в 11 разів. Про це йдеться в сюжеті телеканалу UA: Рівне.
Перевищення зафіксували в спортзалі навчально-виховного комплексу Колегіум. Школу відкрили восени 2016 року, а вже через кілька місяців вчителі почали відзначати дивний запах.
Проведення експертизи ініціювали батьки, чиї діти постійно скаржаться на головний біль після занять в спортзалі.
Директор школи заявляє, що причина - фарба на стінах в гімнастичному залі. Шкідливі речовини з неї потрапляють в повітря, в результаті цього в учнів болить голова.
Рівень токсичних речовин в школі перевищував гранично допустимі значення в декілька разів (вміст фенолу перевищував гранично допустиму концентрацію (ГДК) від 5,3 до 11 разів, формальдегіду - від 1,3 до 2,4 разів).

Фенол - сильний антисептик, використовується як дезінфікуюча речовина в медицині. Фенол виявляє властивості протоплазматичної отрути і є небезпечним для будь-яких тканин в організмі. При його контакті з шкірою не відчувається болю, але вона з'являється з часом, супроводжуючись появою опіків.
Нагадаємо, 8 травня на території школи №8 в Черкасах під час проведення шкільної лінійки відчули погіршення самопочуття і почали втрачати свідомість учні школи (2-9 класи). Всього на лінійці знаходилося 424 учні. Симптоми захворювання: нудота, запаморочення, головний біль.
В цей же день в Дніпропетровській області 19 школярам стало зле на лінійці. Діти відчули легке нездужання, у декого паморочилося в голові.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com