Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпатті нагородили переможців конкурсу «Таланти багатодітної родини»

16 травня 2018 р., 16:45

Хто переміг

Майже півтори сотні дітей віком від 6 до 18 років із багатодітних і малозабезпечених сімей з різних куточків Закарпаття взяли участь у п’ятнадцятому обласному фестивалі-конкурсі «Таланти багатодітної родини», що відбувся в Ужгороді. Цьогоріч конкурс проходив у номінаціях: «музичне виконання», «вокальне мистецтво», «художнє слово», «хореографічне мистецтво», «оригінальний жанр», «образотворче та декоративно-прикладне мистецтво».
За результатами визначено переможців:

У номінації ««Інструментальне виконання»
Лауреат І ступеня – Орос Володимир (Мукачівська дитяча школа мистецтв №1 ім. С. Мартона)
Лауреат І ступеня – Мандзюк Юлія (Свалявська дитяча школа мистецтв)
Лауреат ІІ ступеня – Поп Анна (Білківська дитяча школа мистецтв)
Лауреат ІІ ступеня – Рябінчак Назарій (Нижньоворітська дитяча музична школа)
Лауреат ІІІ ступеня – Тулюк Софія (Мукачівська дитяча школа мистецтв №2)

У номінації «вокальне мистецтво»
Лауреат І ступеня – Тороні Юліана (Мукачівська дитяча школа мистецтв №2)
Лауреат І ступеня – Шпеник Катерина (Мукачівська дитяча школа мистецтв №1 ім. С. Мартона)
Лауреат ІІ ступеня – Вокальний дует у складі: Гнаткович Евніки та Гнаткович Даніели (Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.)
Лауреат ІІ ступеня – Павлючок Марія (Рахівський районний будинок дитячої та юнацької творчості)
Лауреат ІІІ ступеня – Андрушек Олеся (вокальна студія «Камертон» м.Перечин)
Лауреат ІІІ ступеня – Райчинець Софія (Воловецька дитяча школа мистецтв)

У номінації «художнє слово»
Лауреат І ступеня – Павлюк Марія (Яблунівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
Лауреат ІІ ступеня – Васьовчик Михайло (Будинок культури с. Великий Раковець)
Лауреат ІІ ступеня – Міськова Анастасія (Ужгородська дитяча школа мистецтв)

У номінації «хореографічне мистецтво»
Лауреат І ступеня – Якимець Анна (Берегівський міський будинок культури)
Лауреат ІІ ступеня – Гуляна Світлана (Іршавський міський центр позашкільної освіти)
Лауреат ІІ ступеня – Учні 7 класу хореографічного відділення Ужгородської дитячої школи мистецтв

У номінації «образотворче мистецтво»
Лауреат І ступеня – Легеза Вікторія (Середнянська дитяча школа мистецтв)
Лауреат ІІ ступеня – Григулька Мирослава (Драгівська дитяча школа мистецтв)
Лауреат ІІ ступеня – Лакатош Марія (Рахівський районний будинок дитячої та юнацької творчості)
Лауреат ІІІ ступеня – Микита Діана (Ільницька дитяча школа мистецтв)

У номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»
Лауреат І ступеня – Черній Данило (Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН»)
Лауреат ІІ ступеня – Данко Аліна (Хустський районний центр позашкільної роботи)
Лауреат ІІ ступеня – Башані Маркос (Коритнянська ЗОШ)
Лауреат ІІІ ступеня – Леньо Ярослав (Широківська дитяча школа мистецтв

Переможці отримали грамоти та подарунки.



Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com