Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгород на міжнародну конференцію «Сприяння євроатлантичній інтеграції України на прикладі Закарпаття» приїхало понад 150 учасників (ФОТО)

26 травня 2018 р., 12:00

Серед них – високопосадовець із Брюсселю та науковець Інституту економіко-правових досліджень НАН України

 

25 травня на базі готельно - ресторанного комплексу «Кілікія», що в Ужгороді, відбулася міжнародна конференція «Сприяння євроатлантичній інтеграції України на прикладі Закарпаття».Форум відбувся в рамках ініціативи Європейського об’єднання територіального співробітництва з обмеженою відповідальністю ТИСА (ЄОТС ТИСА) за сприяння Закарпатської обласної ради (Україна), Загальних зборів області Саболч-Сатмар-Берег (Угорщина), Самоврядування міста Кішварда (Угорщина), Ужгородського національного університету (Україна), Ніредьгазького університету (Угорщина) та за фінансової підтримки Угорського фонду «Pallas Athéné Domus Educationis».

Мета конференції - презентація можливостей і конкретних пропозицій розвитку, підтримка співпраці в сучасній адміністративній, економічній і культурній галузях.

У її роботі взяло участь понад 150 представників органів державної влади та місцевого самоврядування України, Угорщини та ЄС. Серед них – високоповажні гості Комітету Регіонів ЄС, НАН України, директорату Спільного Технічного Секретаріату програми прикордонного співробітництва ЄІС «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020» (ENI), представники консульських установ Угорщини в Україні, депутати Загальних зборів області Саболч-Сатмар-Берег Угорщини, Закарпатської обласної ради, керівництво Закарпатської ОДА, райрад і райдержадміністрацій, науковці УжНУ та Ніредьгазького університету, а також представники установ і громадських організацій та ЗМІ. Зокрема, Йосип Борто, виконуючий повноваження голови Закарпатської обласної ради, Геннадій Москаль, голова Закарпатської ОДА, Володимир Устименко, директор Інституту економіко-правових досліджень НАН України, доктор юридичних наук, професор, Славен Клобучар, адміністратор Платформи ЄОТС та транскордонного співробітництва-Комісія з питань територіального зближення та бюджету Комітету Регіонів ЄС (COTER) (Брюссель, Бельгія), Йожеф Бугайла, Генеральний консул Угорщини в м. Ужгород, Арон Сокач, директор Спільного Технічного Секретаріату програми прикордонного співробітництва ЄІС «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020» (ENI), Тібор Лелесі, мер міста Кішварда, Угорщина, співзасновник ЄОТС ТИСА, Мирослава Лендьел, проректор з науково-педагогічної роботи УжНУ, доктор політичних наук, професор, Єва Кіш, завідувач кафедри історії Угорщини та європейської інтеграції українсько-угорського навчально-наукового Інституту УжНУ, доктор історичних наук, професор, Володимир Приходько, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин УжНУ, доктор економічних наук, професор, старший науковий співробітник, Балаж Лопперт, консул Генерального консульства Угорщини у м. Ужгород, Ярослав Лазур, декан юридичного факультету УжНУ, доктор юридичних наук, професор, Світлана Мітряєва, радник дирекції Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України, Заслужений діяч науки і техніки України та ін.

До порядку денного конференції увійшли такі теми, як політика сусідства ЄС, підтримка України в цілому та Закарпаття зокрема в питаннях євроінтеграції з боку сусідніх країн Євросоюзу, роль та можливості Європейського об’єднання територіального співробітництва з обмеженою відповідальністю ЄОТС ТИСА - організатора сьогоднішнього заходу розвитку транскордонної та регіональної співпраці, презентація пакетів інтегрального розвитку, ознайомлення з транскордонними та брюссельськими джерелами фінансової підтримки та ін.

Прес-служба облради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp