Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді складали ЗНО з іноземних мов

30 травня 2018 р., 12:00

Напередодні в Ужгороді на базі школи №8 пройшло тестування ЗНО з іспанської, німецької, французької мов.

Зі 162 зареєстрованих осіб взяли участь 149 учасників.

На виконання сертифікаційної роботи, в якій 59 завдань, з іноземної мови відводилося 150 хвилин. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, — 72.

Сертифікаційна робота складалася з чотирьох частин:
• «Розуміння мови на слух (аудіювання)».
• «Читання».
• «Використання мови».
• «Письмо».
Під час типової промови, що звучала перед початком виконання завдань, інструктор в аудиторії запропонував абітурієнтам прослухати фрагмент аудіозапису та перевірити якість звуку. Відтак учасники розпочали роботу в тестовому зошиті із завдань частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)», на яку відведено 30 хвилин.

Після виконання завдань цієї частини сертифікаційної роботи абітурієнти виконували завдання наступних частин у довільному порядку.

У ході складання тестів порушень процедури не зафіксовано. Металодетектори не використовували.

Управління освіти Ужгородської міської ради звертає увагу, що наказом Міністерства освіти і науки України затверджено порядок видачі повторних документів про проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Докладніше про виготовлення документів-дублікатів – на сайті http://testportal.gov.ua у розділі «Учасникам/Дублікати сертифікатів».


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com