Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Літній університет: знайомство з УжНУ зблизька починається

31 травня 2018 р., 10:40

Після стартового дня Літнього університету, коли його учасники вперше побували в УжНУі, настав час ближчого знайомства з факультетами

Першим структурним підрозділом, який відвідали ужгородські школярі у середу, 30 травня, став факультет міжнародних економічних відносин.

Цей популярний серед абітурієнтів факультет, який дає молоді чудові стартові можливості у житті, цього року відзначив своє 20-річчя, адже був створений ще у 1998-му. Юним слухачам Літнього університету було цікаво поспілкуватися з викладачами та студентами ФМЕВ, зустрітися з деканом факультету професором Миколою Палінчаком, оцінити, які можливості вони отримають, якщо захочуть стати перекладачами-міжнародниками.

Учасники Літнього університету побували на всіх чотирьох кафедрах факультету, поспілкувалися з їхніми керівниками та викладачами, а також із активними студентами, які на власному досвіді показали молоді, що сьогодні для цілеспрямованих і наполегливих студентів – час широких можливостей.

Декан факультету Микола Палінчак, зустрівшись із майбутніми вступниками, зацікавив їх інформацією не тільки про те, які відомі науковці і дипломати читають лекції студентам, а й про те, як стрімко роблять кар’єру у дипломатичній службі, бізнесі, науці і державній службі випускники ФМЕВ.

Далі студенти факультету міжнародних економічних відносин презентували школярам життя поза навчанням і наукою: спортивне, культурне і розважальне. А ще – влаштували цікавий квест, в який з інтересом включилися школярі.

Завершилося знайомство з факультетом міжнародних економічних відносин запитанням: ЗНО з яких предметів потрібно добре скласти, аби вступити на факультет? Один із слухачів Літнього університету, схоже, вже визначився з майбутньою професією і майбутнім місцем навчання. І це чудово, бо саме з такою метою й організовувався Літній університет – щоб майбутні абітурієнти мали можливість наживо поспілкуватися з викладачами і на власні очі побачити, що ж таке УжНУ і як тут вчаться і навчають.

{g}

А по обіді на учасників Літнього університету очікувало ще одне цікаве знайомство – школярі відвідали кафедру військової підготовки.

Сучасні зразки озброєння та військової техніки – такою була головна тема відкритого заняття та обговорення викладачів і молоді.

Школярі з цікавістю розпитували представників кафедри про переваги навчання, особливості підготовки майбутніх офіцерів запасу, цікавилися зразками зброї та військової техніки, які використовують студенти на практичних заняттях.

Також хлопці та дівчата мали можливість поспілкуватися з викладачами-учасниками бойових дій на Сході України.
Редактор сайту УжНУ

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com