Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Україна, Молдова і Грузія створюють Міжпарламентську асамблею

9 червня 2018 р., 15:50

У Києві відбулася друга зустріч глав парламентів країн, на якому підписали заяву про створення Асамблеї.

Глави парламентів України, Грузії і Молдови підписали заяву про створення Міжпарламентської асамблеї Україна-Молдова-Грузія. У підписанні документа в Києві взяли участь Андрій Парубій, Іраклій Кобахідзе й Андріан Канду, повідомляє прес-служба Ради в суботу, 9 червня.

"Згідно зі статутами і регламентами, цей процес є не одномоментним, цей процес потім повинен бути затверджений робочими групами, обраними від кожного парламенту, але повинен бути зроблений перший крок у проголошенні Міжпарламентської асамблеї. Я маю надію, що наше остаточне засідання, розпочате в Кишиневі і продовжене в Україні, ми зможемо провести у Тбілісі (Грузія), де вже буде офіційне створення цієї Міжпарламентської асамблеї. Я переконаний, цей майданчик дасть нам набагато більше нових можливостей для співпраці і взаємодії", - сказав Парубій.Він нагадав, що Україна має схожий досвід співпраці з Польщею та Литвою в Міжпарламентській асамблеї, у рамках якої зародилося багато прекрасних ідей, наприклад, ідея Плану Маршала."У мене є мрія, що одного разу ми зберемося двома міжпарламентськими асамблеями для спільного засідання, показавши, що Балто-Чорноморський пояс і є щитом Європи, який сьогодні захищає цінності і весь цивілізований світ", - додав спікер парламенту.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com