Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Україні 70% чоловіків упевнені, що місце жінки біля плити - опитування

15 червня 2018 р., 08:32

Середній час, який жінки витрачають на домашню роботу, практично вдвічі перевищує середні часові витрати чоловіків.

В українському суспільстві зберігаються стійкі стереотипні уявлення про моделі подружніх стосунків, згідно з якими за чоловіками закріплюється роль годувальника сім'ї, а на жінок покладаються зобов'язання з ведення господарства. Такими є результати дослідження, проведеного Інститутом демографії та соціальних досліджень спільно з Мінсоцполітики та українським представництвом Фонду народонаселення ООН.

Результати дослідження "Сучасне розуміння маскулінності: ставлення чоловіків до гендерних стереотипів і насильства щодо жінок" опубліковані на сайті Фонду народонаселення ООН.Так, згідно з результатами, 70% українських чоловіків вважають, що хороша дружина повинна піклуватися про дім і готувати для сім'ї. 67% чоловіків переконані, що чоловік повинен мати вирішальне слово в сім'ї.Ще 66% чоловіків упевнені, що партнерка повинна прагнути догодити чоловікові і відразу погоджуватися на інтимні стосунки, якщо він висловить таке бажання. 63% чоловіків стверджують, що турбота про дитину - обов'язок жінки. Більшість чоловіків також вважає, що більшу частину роботи по дому повинна виконувати жінка.При цьому середній час, який жінки витрачають на домашню роботу, практично вдвічі перевищує середні часові витрати чоловіків (29 годин проти 15 годин на тиждень відповідно).Раніше стало відомо, що вчені створили модель "ідеальної" жінки майбутнього.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp