Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Як у Міській раді Ужгорода адмінкомісія засідола (ФОТО)

3 липня 2018 р., 10:00

Вчора

Майже півсотні адміністративних протоколів розглянули сьогодні на засіданні адміністративної комісії в Ужгородській міській раді.

Зокрема, чимало було протоколів, складених за паління цигарок у громадських місцях, розкидання сміття з контейнерів для відходів, складування на загальній території, у тому числі на зелених зонах, будівельних матеріалів, шуму в нічний час, спалювання сухих гілок та листя на прибудинковій територї.

Заслухали та прийняли рішення також про накладення штрафу за встановлення заборонених рекламних конструкцій, не прибрану прилеглу до місця підприємницької діяльності територію, відсутність паспорта на рекламну вивіску, встановлення торгівельного обладнання без погодження з органом місцевого самоврядування. Притягнули до відповідальності і двох власників собак – за вигулювання тварин без намордників, в одному випадку неконтрольована поведінка пса навіть призвела до тяжких наслідків.

Суми накладених штрафів, відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення, від 51 до 1700 гривень.

Ужгородська міська рада

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp