Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

"Щасливі діти" взялися за проблеми екології

10 липня 2018 р., 18:00

Все, що турбує

У середу, 11 липня, об 11.00 в Ужгородському прес-клубі Громадська організація «Щасливі діти» презентує новий проект «Екоініціатива «Остра» - вектор збереження природоохоронного фонду Закарпаття».

Мета проекту -- залучити громаду села Кам’яниця до захисту та збереження об’єкту природоохоронного фонду, який знаходиться на її території, вирішення екологічних проблем ландшафтного парку «Остра». Заказник був створений у липні 2012 року для збереження унікального для України типу ландшафтів низкогір’я вулканічної гряди та як важливий вузол сполучення екомережі Ужгородського району з екомережею Словацької Республіки.

Про заплановані заходи проекту, а також про реальний стан справ з окресленням меж заказника «Остра», наявні проблеми та перспективи розвитку розкажуть:

- Марія Коваль-Мазюта, сільська голова Кам’яницької сільської ради.

- Людмила Сюзева, керівниця проекту, співзасновниця ГО «Щасливі діти»

Проект реалізовується за підтримки «Програми екологічних громадських ініціатив для Сходу та Заходу України», що впроваджується Фондом розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр» спільно із Міністерством екології та природних ресурсів України за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

***

Захід відбудеться у приміщенні Ужгородського прес-клубу за адресою:

м.Ужгород, пл. Жупанатська, 15/4

Початок об 11.00

Запрошуються представники усіх ЗМІ.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com