Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Парламент Чехії висловив довіру уряду мільярдера Андрея Бабіша

12 липня 2018 р., 11:14

Андрей Бабіш та його уряд отримали підтримку в парламенті

Парламент Чехії висловив довіру уряду меншості мільярдера Андрея Бабіша, що сформували очолювана Бабішем партія АНО ( "Акція невдоволених громадян") та соціал-демократи. Під час голосування в ніч на четвер, 12 липня, уряд Бабіша підтримали 105 зі 196 присутніх парламентарів. 91 законодавець висловився проти, передає інформагенція AFP.

Щоб набрати необхідну кількість голосів, урядовій коаліції, що має в парламенті лише 93 мандати, вперше з 1989 року знадобилася підтримка Комуністичної партії, що отримала в законодавчому органі Чехії 15 місць. Комуністи в обмін на підтримку уряду Бабіша зажадати посад у провідних державних компаніях. Засідання парламентарів тривало близько 16 годин.

Цього разу процес формування уряду в Чехії затягнувся до майже дев'яти місяців. Більшість партій не забажали співпрацювати з мільярдером Бабішем, якого звинувачують в шахрайстві з отриманими від Євросоюзу дотаціями. Сам Бабіш заперечує будь-які правопорушення.

Він запевняє, що воліє зберегти прозахідний курс Чехії, уникнувши протистоянь з ЄС на зразок тих, на які пішли Польща та Угорщина. Конфлікти між урядами в Варшаві та Будапешті й Єврокомісією точаться в тому числі навколо питань розподілу повноважень гілок влади в цих східноєвропейських країнах.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com