Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Рятувальників вчили керувати емоції

16 липня 2018 р., 18:00

Психологи

Людина не лише сприймає навколишні предмети і явища — у неї формується певне ставлення до них. Спілкування з іншими людьми, природа, твори мистецтва, власна праця — все це викликає у неї різні переживання: любов, радість, повагу, захоплення, горе, гнів, страх. Без емоцій це було б неможливо.

Будь-яка людина знає, що ж таке ці емоції, проте описати і пояснити їх не завжди здатна. І це не дивно, оскільки й дотепер проблема емоцій в науці залишається загадковою й багато в чому незрозумілою, хоча їхня роль у керуванні поведінкою людини велика.

Саме тому, психолог Аварійно рятувального загону спеціального призначення Галина Куртей, за допомогою арт-терапевтичного заняття навчила особовий склад загону основам формування емоцій та почуттів, а також їх відмінності між собою.

Рятувальники ознайомилися із можливими реакціями та емоціями, які можуть виникнути при повсякденних стресових ситуаціях та під час проведення рятувальних робіт.

У підсумку, рятувальники взяли участь у створенні групового малюнка - «Наш настрій».

У ДСНС України у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp