Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Встановлювати контакт з дітьми-аутистами через гру вчитимуть в Ужгороді

24 липня 2018 р., 08:45

Незабаром

Польська фахівчиня Доброміла Смолак, яка має 10-річний досвід роботи з дітьми-аутистами, проведе в Ужгороді семінар. Доброміла працює в Мальтійському центрі допомоги дітям з психофізичними порушеннями та їх родинам у польському місті Краків.

Цей семінар, який, на запрошення ГО “Щасливі діти”, проведе Доброміла Смолак, буде цікавий і батькам дітей з розладами аутистичного спектру, і фахівцям, які працюють з такими дітьми.

Повна тема семінару: "Встановлення контакту з дітьми з РАС через гру. Нетрадиційні форми роботи з дітьми з аутизмом. Стратегії подолання небажаної поведінки". Кожен учасник отримає сертифікат. Також у батьків є можливість отримати індивідуальну консультацію з дитиною.

Захід пройде у п’ятницю, 27 липня, о 15:00 в Ужгороді за адресою: вул.Швабська, 64А (4 поверх).

Орієнтовна тривалість семінару — 3 години.

Благодійний внесок на організацію заходу — 50 грн з учасника.

Про своє бажання взяти участь слід написати смс з текстом “Я прийду на семінар, ПІБ” на номер 050-616-92-03. Ця інформація необхідна для організаційних моментів. Також за цим номером можна отримати додаткові відомості.


Прес-служба ГО “Щасливі діти”

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com