Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

​Чи дійде до постачання води в Ужгороді до 1 години на добу

3 серпня 2018 р., 13:35

ПрАТ «Закарпаттяобленерго» вимагає від КП «Водоканал м. Ужгорода» погасити заборгованість або знизити власне споживання до рівня оплати

 Триває тенденція до накопичення боргів за спожиту електроенергію КП «Водоканал м. Ужгорода», що є вагомою загрозою сталій роботі енергосистеми Закарпатської області. З місяця в місяць накопичується заборгованість підприємства перед електропостачальною компанією за використану електричну енергію, і станом на 1.08.2018 перевищує 3,8 млн грн. Тільки з травня по липень приріст боргів становить понад 2 млн грн, а за останній місяць Водоканал розрахувався тільки на рівні 50 відсотків від спожитого.

З огляду на вищевикладене ПрАТ «Закарпаттяобленерго» вимагає:

- сплатити наявну заборгованість в терміни відповідно до діючих договірних умов;

- у разі неможливості погашення заборгованості та відсутності коштів на сплату поточних зобов’язань, вжити заходи відповідно до ч. 9 ст. 26 ЗУ «Про електроенергетику», а саме: знизити поточне споживання електричної енергії до рівня величини фактичної оплати за спожиту електроенергію.

Повідомлення про вжиті КП «Водоканал міста Ужгорода» заходи зі зниження поточного споживання електричної енергії ПрАТ «Закарпаттяобленерго» чекає в термін до 20 серпня 2018 року.

У разі ігнорування даної вимоги енергопостачальна компанія буде вимушена застосувати заходи згідно з чинним законодавством. ПрАТ «Закарпаттяобленерго» сподівається, що до введення графіків постачання води не дійде, тим більше, до повного відключення систем водопостачання від електроенергії.
Прес-служба ПрАТ «Закарпаттяобленерго»

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com