Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

ОДА закликає ЗМІ не поширювати відверті фальшивки про затримання посадовців різного рівня

23 серпня 2018 р., 10:15

Цього тижня через соцмережі та окремі інтернет-сайти в інформаційний простір Закарпаття було вкинуло кілька відверто фейкових повідомлень про затримання посадовців різного рівня

Кілька днів тому один із так званих громадських активістів поширив «факт» затримання на хабарі в 200 тисяч доларів директора сільськогосподарської дослідної станції в Берегівському районі, а сьогодні один із районних інтернет-сайтів оприлюднив «новину» про затримання чоловіка виконуючої обов’язки голови Виноградівської районної державної адміністрації Наталії Костелеби-Веремчук. 

Обидві «новини» не відповідають дійсності, а є відвертою брехнею, яку намагаються поширити певні особи для дестабілізації Закарпаття. І різними методами стимулюють для цього кишенькових «активістів» і так званих журналістів. Жодного успіху ці намагання не мають, водночас деякі засоби масової інформації, не розібравшись, поширили «фейки» на своїх інтернет-сторінках.

Облдержадміністрація закликає всіх, хто займається справжньою журналістикою, уважніше ставитися до «сенсацій», які вкидують в інформаційний простір особи чи сайти із сумнівною репутацією, не дозволяти собою маніпулювати і оприлюднювати тільки перевірену й достовірну інформацію.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com