Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

До Дня підприємця на Закарпатті відзначили кращих представників малого та середнього бізнесу (ФОТО)

1 вересня 2018 р., 13:00

Нещодавно

30 серпня в Ужгородському замку до Дня підприємця відбулася урочиста зустріч керівників Закарпатської облдержадміністрації, обласної ради, Державної фіскальної служби та представників малого та середнього бізнесу Закарпаття.«Наша область потроху наближається до рівня європейських країн, у яких 70 відсотків бюджету формує малий і середній бізнес. Обласна державна адміністрація чітко розуміє, що в загальнодержавній системі координат і взаємостосунків влада залежна від підприємців, а не навпаки. Тому що саме ви, займаючись бізнесом, сплачуєте податки, із яких утримується величезна бюджетна сфера, – зазначив у вітальному слові виконуючий обов′язки голови Закарпатської ОДА Ярослав Галас. – Це, зокрема, і медицина з освітою, і соціальний захист, і армія, яка потребує величезних грошових вкладень, і правоохоронні органи, в тому числі ті, що контролюють бізнес, і, зрештою, органи влади. Тому принципова позиція облдержадміністрації така – у жодному разі не втручатися в бізнес і не заважати йому, забезпечити «зелене світло» інвестиціям і відкриттю нових підприємств, а якщо виникають якісь непорозуміння з силовиками чи іншими структурами, допомагати підприємцям.

Ярослав Галас також переказав присутнім щирі побажання успіхів у веденні бізнесу, доброго здоров’я, енергії та процвітання від Геннадія Москаля.

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток області, високий професіоналізм, зміцнення дохідної бази місцевих бюджетів та з нагоди професійного свята більше п′яти десятків кращих підприємців і підприємств області нагородили відзнаками Закарпатської облдержадміністрації, обласної ради, Державної фіскальної служби у Закарпатській області.

За заслуги перед Закарпаттям найвищою відзнакою обласної державної адміністрації – «Золотим ведмедиком» нагородили генерального директора Товариства з обмеженою відповідальністю «К’Лен» з с. Ільниця Іршавського району Михайла Лендєла.

Нині на території Закарпаття функціонує понад 56 тисяч підприємств. Мале підприємництво області забезпечило роботою більше 100 тисяч закарпатців, що складає майже 65% зайнятості у суб’єктів господарювання. Представники малого бізнесу є потужними платниками податків краю. За перше півріччя поточного року від суб’єктів малого підприємництва до зведеного бюджету області надійшло 2 мільярди гривень, перевищивши минулорічний показник майже на 22%. Частка податкових надходжень від діяльності малого бізнесу в цілому по області за 6 місяців 2018 року становить 65,8% від загальної суми надходжень до бюджетів усіх рівнів.

Обласна влада як партнер бізнесу визначила для себе першочерговими завданнями створити належні умови для ведення підприємницької діяльності, підтримувати розвиток малого і середнього підприємництва як провідного сектора економіки краю.

Нагадаємо, що з 1998 року День підприємця відзначають в державі у першу неділю вересня.Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp