Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Не всі об’єкти суспільної власності можна приватизувати

6 вересня 2018 р., 11:55

Так встановлено законом.

На розгляд крайових парламентарів підготовлено проект рішення «Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що не підлягають приватизації», ініціатором якого виступили депутати Закарпатської обласної ради – члени Наглядової ради Комунальної установи «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатської обласної ради.

У переліку об’єктів майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Закарпатської області, які закріплені за підприємствами, установами та організаціями на правах оперативного управління з правами балансоутримувача, які не підлягають приватизації, в основному - дошкільні та шкільні навчальні заклади, школи-інтернати, обласні медичні установи, державні організації тощо.

Так, серед освітніх установ краю не підлягатимуть приватизації такі об’єкти: Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти, Спецшкола-інтернат для глухих і слабочуючих дітей в Ужгороді, Мукачівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат для сліпих та слабозорих дітей I – II ст.., Бенянський спеціальний дошкільний навчальний заклад інтернатного типу для дітей з вадами розумового розвитку, Санаторна загальноосвітня школа-інтернат 1-3 ступенів смт Великий Березний, Виноградівський санаторний дошкільний навчальний заклад (дитячий будинок) інтернатного типу для дітей дошкільного та шкільного віку, Чинадіївський дошкільний навчальний заклад (дитячий будинок) інтернатного типу для дітей дошкільного та шкільного віку, Домбоківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Перечинська загальноосвітня школа-інтернат для дітей-сиріт і дітей, які залишились без батьківського піклування I – II ступенів, Чертезька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат I – II ст., Часлівецька загальноосвітня школа-інтернат для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Хустська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат I – II ступенів для дітей із зниженим слухом, Ужгородська спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів, Спеціальна загальноосвітня школа-інтернат I – II ступенів для дітей з вадами розумового розвитку с. Перехрестя-Хутір, Мукачівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою та інші.

Серед об’єктів медичних установ, що не підлягатимуть приватизації, такі: Обласне територіальне медичне об’єднання «Фтизіатрія», Закарпатський обласний клінічний онкологічний диспансер, Обласна інфекційна лікарня в Ужгороді, Обласна дитяча лікарня в Мукачеві, Обласна психіатрична лікарня с. Вільшани Хустського району, Обласна алергологічна лікарня смт Солотвино Тячівського району, Дитячий туберкульозний санаторій «Човен» с.Керецьки Свалявського району, Дитячий пульмонологічний обласний спеціалізований санаторій «Малятко» с.Оноківці Ужгородського району, Обласний будинок дитини в м. Свалява, Обласна стоматологічна поліклініка в Ужгороді, Обласна клінічна лікарня та інші.

Також не підлягатимуть приватизації об’єкти наступних державних організацій: Закарпатська митниця ДФС, Обласна універсальна наукова бібліотека в Ужгороді, Закарпатський обласний державний український музично-драматичний театр, Закарпатський краєзнавчий музей, Закарпатський музей народної архітектури та побуту, Будинок творчості народів Закарпаття, Комунальне підприємство «Аеропорт Ужгород» та інші.

Повний перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області (комунальної власності області), що не підлягають приватизації, оприлюднений на сайті облради в рубриці «Проекти рішень».

Крім того, остаточний варіант всіх об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області (комунальної власності області), що не підлягають приватизації, узгоджуватиметься на профільній постійній комісії обласної ради з питань законності і правопорядку, майна та приватизації, регламенту, та президії облради і набуде чинності після затвердження депутатським корпусом даного документу на сесії облради.

Прес-служба Закарпатської облради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp