Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Оновлено парк Гребінківського районного територіального центру

8 вересня 2018 р., 11:00

В жовтні 2017 року, 24 соціальні працівники були забезпечені новими велосипедами.

44 працівника соц-служби кожен день обслуговують більш ніж 400 осіб похилого віку, та людей-інвалідів.

Питання забезпечення новими веломашинами соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома Гребінківського районного територіального центру, які обслуговують одиноких громадян похилого віку та осіб з інвалідністю актуальним було вже протягом тривалого часу.

В жовтні 2017 року за сприяння голів сільських рад 24 соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома, що обслуговують вельми своєрідну категорію одиноких громадян, осіб з інвалідністю, престарілих в сільській місцевості, були забезпечені новими велосипедами. Їх придбання стало можливим завдяки передачі субвенції з сільського бюджету до районного.Не вирішеним залишалося питання з придбанням нових «роверів» соціальним робітникам міста, які обслуговують громадян Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади. Так, за сприяння міського голови та завдяки передачі субвенції з міського бюджету до районного наприкінці серпня 2018 року придбано 21 засіб пересування для соціальних робітників міста.


Саме тепер, можна сказати, що велосипедний парк Гребінківського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повністю оновлено.

Зазначимо, що 44 соціальних робітника нині обслуговують понад 400 одиноких громадян похилого віку та осіб з інвалідністю. Більшість із цих людей проживає на чималих відстанях одне від одного, у віддалених кутках міста, до яких найоперативніше і найзручніше діставатися саме велосипедами.

Сподіваємося, що нові транспортні засоби полегшать роботу соціальним робітникам і сприятимуть кращому та мобільнішому обслуговуванню їх підопічного контингенту.

Заступник директора
Гребінківського районного
територіального центру О. М. Колотюк


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com