Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Знаний у Мукачеві журналіст презентував містянам свою нову книгу

10 вересня 2018 р., 14:55

Письменник провів цікаву розмову з присутніми та подарував міській бібліотеці своє видання.

У читальній залі Мукачівської міської центральної бібліотеки ім. О.Духновича, за великої кількості гостей - друзів, колег по перу, шанувальників своєї творчості, рідних - відомий мукачівець, письменник і журналіст, цьогорічний лауреат Мукачівської міської премії ім. Олександра Духновича - Віктор Дворниченко презентував нову книгу художньої публіцистики «І все-таки вона обертається. Єретики».

Присутнім було цікаво почути як виникла ідея написання книги, творчий процес та плани на майбутнє. Автор зазначив, що новостворена книга є присвятою і подарунком дружині - письменниці Тетяні Рибар.
Зі словами щирої подяки за вагомий внесок у культурне надбання міста звернулась до Віктора Дворниченка начальник відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради Ірина Калій.

Цікаву розмову спогадами про дружбу, літературний процес та вітаннями продовжили відомі крайові письменники, члени Національної спілки письменників України Дмитро Кешеля та Василь Густі.
Власним поглядом про нову книгу поділилася журналіст і письменниця Маргарита Лукеча. Ірина Радиш та Оксана Коваленко висловили автору щиру подяку за невтомну творчість.

Приємно відзначити, що, традиційно, Віктор Дворниченко зробив подарунок і читачам міської бібліотеки - видання «І все-таки вона обертається. Єретики» вже чекає на поціновувачів художньої публіцистики.Прес-служба Мукачівської міської ради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com