Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Водні баталії в Чопі: Активісти наламали дров, а тріски підкинули в міськраду (ФОТО)

5 серпня 2014 р., 17:08

Однак запалити їх не вдалось. Незначне підвищення ціни на водопостачання в прикордонному Чопі підняло велику хвилю "розборок".

Сьогодні відбулося публічне обговорення проекту рішення виконавчого комітету Чопської міської ради «Про встановлення тарифу на водопостачання в місті Чоп». про це повідомляє Чопська міська рада.

Під час засідання одразу було наголошено, що в такий нелегкий для країни час Чопська міська рада не планувала піднімати тарифи на комунальні послуги. Однак, окремі так звані громадські активісти, які вже впродовж року дестабілізують ситуацію у місті, незважаючи на всі витрати на покращення водопостачання в місті та висновок інспекції з цін, піддали сумніву обґрунтованість тарифу, що діяв із 2007 року до сьогодні. Громадяни Ступак Л.В. та Наталевич В.В. звернулися до прокуратури та суду з вимогою скасувати діючий тариф. В їхній діях прослідковувався чіткий план нашкодити керівництву міста, натомість, згадані «діячі» лише нашкодили усій громаді Чопа.

Після їхнього подання в прокуратуру ЖКГ «Тиса» для обґрунтування тарифу на воду в місті, звернулося з розрахунками до Державної інспекції України з контролю за цінами, яка надала висновок та визначила ціну 2,10 гривень за кубометр води. Власне усе вищенаведене і стало причиною підняття тарифу на 32 копійки.

Зрозумівши, що наробили біди для мешканців міста, згадані громадські діячі вирішили усіма силами завуалювати свою причетність до підняття тарифів і почали поширювати містом чутки, мовляв, це міська влада хоче нажитися на мешканцях Чопа, піднявши вартість водопостачання. Один з них, Валерій Наталевич, набрався нахабності навіть прийти на згадане публічне обговорення, аби усіма можливими методами звести розмову в інше русло і зняти з себе відповідальність за дестабілізацію ситуації в місті. Переводив тему розмови на питання якості води, функціонування насосної системи в будинках тощо. Говорив будь що – лиш би ніхто не згадував основну тему – причину підняття тарифів. А там чітко звучало його прізвище та громадянки Ступак, яким кожен мешканець Чопа тепер може особисто подякувати за зайві 30 копійок на кожному кубометрі.

В результаті представники громади Чопа погодилися, що підняття тарифу на водопочстачання незначне. Більш того, чопські тарифи – найнижчі в Україні, де вартість водопостачання зросла подекуди до 17 гривень, а в сусідніх з Чопом населених пунктах населення взагалі сплачує за кубометр води більше 20 гривень. Присутні погодилися, що подібні зустрічі та обговорення життєво важливих для міста питань слід проводити частіше, аби в майбутньому громадським аферистам кшталту Наталевича чи Ступак не вдавалося манупулювати думкою городян.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp